Wireless Bluetooth 4.2

21.90

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: MLL20005 Category: Tags: , ,
Report Abuse

Wireless Bluetooth 4.2

Dëgjuese Wireless (pa kabllo) super të përshtatshme për aktivitete sportive, të cilat lidhen me Smart Phone, dhe Video Games. Me mundësi për të shtuar memorien me SD Card.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wireless Bluetooth 4.2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!