Vathë 925

9.90

Vathe Argjendi per femra, kualitet i larte dhe te bukura.

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 20006 Categories: , Tags: , , ,
Report Abuse

Vathe nga Argjendi per femra, kualitet i larte dhe te bukura.
Metali: Silver 925
Vula: Silver 925
Guri: Zhade
Ngjyra: Të gjelber

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vathë 925”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!