Set Argjendi 925

19.90

Set komplet nga Argjendi, Qafore dhe Vathë për Femra.

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 20010 Categories: , Tags: , , ,
Report Abuse

Set i bukur punuar nga Argjendi. I pershtatshem per perdorim te perditshem si dhe në raste te veçanta.

Lloji: Qafore dhe Vathë

Materiali: Argjend 925

Vula: 925 Silver

Ngjyra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Argjendi 925”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!