Set Argjendi 925

19.90

Set Qafore dhe Vathë nga argjendi 925 per femra.

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 20004 Categories: , Tags: , , ,
Report Abuse

Set Argjendi 925, Qafore dhe Vathe shume te bukura dhe vezulluese.

Metali:  925 Argjend

Vula: Silver 925

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Argjendi 925”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

 • Store Name: Medalion
 • Vendor: Fitore Hysenaj
 • Address:
 • No ratings found yet!
 • Shto tek dëshirat

  Çanta

  Çanta
  Rated 0 out of 5
 • Shto tek dëshirat
  Zbritje!

  Çantë Dore/ Krahu

  Çanta 12.00 6.90
  Rated 0 out of 5
 • Shto tek dëshirat

  Qafore

  Aksesorë 9.90
  Rated 0 out of 5
 • Shto tek dëshirat

  Çantë Krahu Per Femra

  Çanta 24.00
  Rated 0 out of 5