Set Argjendi 925

14.90

Set Qafore dhe Vathë nga Argjendi 925

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
Report Abuse

Kompleti nga Argjendi 925, Qafore dhe Vathë per femra.

Materiali:  Argjend 925

Vula :  Silver 925

Ngjyra e gurit: E Zezë

Ngjyra e metalit: Hiri vezulluese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Argjendi 925”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!