Qafore nga Argjendi

14.90

Qafore Argjendi per femra.

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 20008 Categories: , Tags: , , ,
Report Abuse

Qafore vezulluese nga Argjendi 925 dhe guri vezullues.

Metali: Argjend 925

Vula: Silver 925

Ngjyra: Hiri vezulluese

Perdorimi: I perditshem

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qafore nga Argjendi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!