Qafore nga Argjendi për Femra

12.90

Qafore Argjendi per femra.

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 20009 Categories: , Tags: , ,
Report Abuse

Qafore Argjendi 925, vezulluese per perdorim te perditshem dhe raste te veçanta.

Metali: Argjend 925

Ngjyra: Hiri vezulluese

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qafore nga Argjendi për Femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!