Power Bank Origjinal Nga Samsung EB-P1100CSEGWW

29.00

EB-P1100CSEGWW

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: GMP1100 Categories: , , Tags: , ,
Report Abuse

Power Bank nga Samsung vjen me Samsung AFC (15w) dhe mbushes të shpejtë 2.0 që mundëson mbushje të shpejt të paisjeve edhe kur jeni në lëvizje.

Fuçia mbushese: 10,000 mAh

Prodhuar nga: Samsung

Kodi i produktit nga prodhuesi: EB-P1100CSEGWW

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power Bank Origjinal Nga Samsung EB-P1100CSEGWW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!