Çantë

9.90

Çantë Elegante per femra.

Clear

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10040 Categories: , Tags: ,
Report Abuse

Çanta eshte nga lekura, eshte elegante dhe e pershtatshme per perdorim. Ka edhe rrip krahu.

Ngjyra

E zezë, E bardhë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!