Zbritje!

Çantë Krahu Per Femra

12.00 7.90

Cante krahu per femra

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10016 Categories: , Tag:
Report Abuse

Çante krahu elegante dhe shume praktike per perdorim te perditshem.

Dimensionet: 23cm x 9cm x 20cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Krahu Per Femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!