Zbritje!

Çantë Krahu/Dore Për Femra

12.00 7.90

Çanta me rrip krahu dhe dore per femra.

Clear

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10011 Categories: , Tags: ,
Report Abuse

Çanta eshte e pershtatshme per perdorim te perditshem. Hapet me zingjire. Ka hapesiren e gjere brenda.

Dimensionet: 28cm x 13cm x 23cm

Ngjyra

E Zezë, E Kaftë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Krahu/Dore Për Femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!