Zbritje!

Çantë Krahu/Dore Për Femra

12.00 7.90

Cante krahu/dore per femra

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10035 Categories: , Tags: ,
Report Abuse

Çanta eshte shume elegante dhe e bukur, shume e pershtatshme per perdorim, ka edhe rripin e krahut.

Dimensionet: 23cm x 9cm x 21cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Krahu/Dore Për Femra”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!