Zbritje!

Çante Krahu/Dore Elegante

22.00 19.00

Ngjyra: E Zezë

Dimensionet:  35cm x 13cm x 27cm

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10002 Categories: , Tags: , ,
Report Abuse

Çante elegante per femra. Material shume kualitet dhe ka dizajn qe mund të perdoret per perdorim te perditshem ose per raste te veqanta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çante Krahu/Dore Elegante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!