Çantë Elegante

24.00

Cante Elegante

Availability: ''Në Stok''

Shto tek dëshirat
Shto tek dëshirat
SKU: 10037 Categories: , Tags: , ,
Report Abuse

Çanta eshte shume elegante dhe e bukur. Shume praktike per perdorim, si ne raste te veçanta ashtu edhe per perdorim te perditshem. Ngjyra kafe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Elegante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vendor Information

  • Store Name: Medalion
  • Vendor: Fitore Hysenaj
  • Address:
  • No ratings found yet!